31.08.2020 3 и 4 септември - информационни вечери относно магистърските програми –

„Астрономия и популяризация на астрономията” и „Астрономия и астрофизика“

Във вечерните часове на 3 и 4 септември 2020 г.преподаватели и студенти ще се срещнат с всички заинтересувани от магистърските програми „Астрономия и популяризация на астрономията” и „Астрономия и астрофизика“, предлагани от катедра Астрономия към Физическия факултет на СУ „Св. Климент Охридски”.

Заинтересуваните ще могат да се срещнат и поговорят, както с преподаватели от катедра Астрономия, така и с магистри, завършили наскоро или следващи в момента. Срещите са между 18:00 и 19:00 ч., като мястото на 3 септември е във фоайето на сграда А на Физическия факултет (бул. „Джеймс Баучер“ 5), а на 4 септември - е двора на Астрономическата обсерватория на СУ в „Борисовата градина“.

Записването за тази учебна година продължава до 15 септември чрез онлайн платформата - https://phys.kmk.uni-sofia.bg. Повече информация – тук.