01.02.2017 Програма за последните два дни от благотворителната изложба, инициирана

от ученици от СМГ „Паисий Хилендарски” в помощ на ремонтни дейности в

Астрономическата обсерватория на СУ „Св. Климент Охридски”

в парк „Борисова градина”

Тук може да разгледате разнообразната програма за последните два дни от благотворителната изложба, инициирана от ученици от СМГ „Паисий Хилендарски” в помощ на ремонтни дейности в Астрономическата обсерватория на СУ „Св. Климент Охридски” в парк „Борисова градина”. Програмата включва възможност за разглеждане на изложбата и обсерваторията, разговори с професионални астрономи, кратки лекции на разбираем език и наблюдения с телескоп (при ясно време).

Желаещите да подпомогнат каузата ще имат възможност да го направят на 3 и 4 февруари, 18:00 – 21:00 ч. в обсерваторията, както и на следната банкова сметка, на която се събират даренията: IBAN: BG11STSA93000021292265 BIC:STSABGSF.

Изложбата се реализира с любезното съдействие на Photosynthesis.