27.09.2019 Отворени врати в Астрономическата обсерватория на СУ на 27 септември и на 5 октомври 2019 г.

На 27 септември и на 5 октомври 2019 г., в часовете от 16:00 до 22:00 ч., Астрономическата обсерватория на СУ ще бъде отворена с вход свободен и разнообразна програма от кратки лекции на достъпен език, демонстрации, изложба и възможност за наблюдения (при ясно небе). Посетителите и на двете събития ще имат възможност да разгледат обсерваторията и да поговорят с професионални астрономи. Събитието на 27 септември е част от мащабната програма на Европейската нощ на учените, а 5 октомври е Световния ден на астрономията.

Плакатите за двете събития в обсерваторията може да откриете тук (27 септември) и тук (5 октомври).

Очакваме Ви!